AMAZING WORLD

Amazing company s.r.o.

Ing. Petra Kořínková, jednatelka - jsme českou rodinnou firmou, která se zavázala nabízet svým klientům vína, která spojují kvalitu s přijatelnou cenou. Vinaře, které zastupujeme, známe osobně a máme s nimi silné osobní vazby. To znamená, že můžeme do vašich sklenic přinést pouze to nejlepší z jejich vinohradů. Naše vína jsou vybraná s láskou a pozorností k detailům, aby každý doušek byl malým dobrodružstvím pro vaše chuťové pohárky. Dovolte nám přinést do vašich domovů kouzlo vína a luxusu a přijměte naši nabídku stát se součástí naší vinné rodiny.

Bc. Miroslav Kořínek, sommeliér - k sommeliérství mne přivedla zvědavost. Touha poznávat, hledat a objevovat rozmanité vůně a chutě, které dokáží měnit náladu nebo pohladit po duši, případně z obyčejných okamžiků udělat výjimečné. Po absolvování několikaměsíčního vzdělávacího programu jsem získal Certifikát Sommeliéra a stal se členem Asociace sommeliérů ČR. V rámci studia jsem se seznámil s Crémanty = francouzskými sekty. Jejich osvěžující jemnost, obklopující chuť a omamné aroma mě přivedlo k rozhodnutí stát se Ambasadorem Crémant. Od té doby neustále hledám způsoby, jak rozšířit své znalosti a zkušenosti v oblasti vína. Navštěvuji odborné kurzy, putuji po evropských vinařských regionech a komunikuji s různými vinaři, kteří se snaží vyrábět ta nejlepší a nejlahodnější vína. Prezentuji portfolio vín, které se vyznačuje svou rozmanitostí, netradičností a jedinečností.

Co řekli naši zákazníci o zakoupených
produktech

5/5
Petr
PetrManažer
Read More
Maximální spokojenost s crémantem z Francie. Do Francie s rodinou jezdíme každý rok na dovolenou a rádi ochutnáváme jejich sekty a vína.
Blanka
Blankaoffice asistentka
Read More
Degustaci jsme absolvovali s touhou dozvědět se víc o vinařství, ochutnat různé druhy vína a mít možnost si dle svých chutí udělat vlastní názor na konkrétní druh vína. Pan Kořínek se ukázal jako výborný znalec tohoto oboru a jeho přednes byl velice zajímavý. Tuto degustaci vřele doporučuji, bylo to zajímavé posezení v klidném, čistém a přátelském prostředí.
Lucie
LucieDesignérka
Read More
Děkuji za rychlé osobní předání v Pardubicích. Vína jsem si poprvé objednala přes e-shop a paní mi je ještě ten stejný den dovezla až domů. Nyní již objednávám přes telefon a dodání je vždy rychlé.
Previous
Next