Servis a služby pro privátní & firemní klienty

Široký sortiment vín

Nabídka širokého výběru vín z různých regionů a značek. Většina vín je suchých. U našich vinařů vybíráme vína, která jsou typická pro daný terroir, což podtrhuje autenticitu a charakter místa a země, odkud víno pochází. Upřednostňujeme vinařství praktikující biodynamickou produkci a které klade důraz na harmonii s okolní faunou a florou, což přispívá k udržitelnosti a kvalitě produkce.

Vinné poradenství

Profesionální odborné poradenství, kde na základě vašich preferencí, příležitosti a chutí vám pomůžeme vybrat víno vhodné pro různé příležitosti, jako jsou oslavy, večeře, romantické večery, dárkové sady apod.

Degustace vín

Pořádání privátních a firemních degustací vín, kde můžete ochutnat různé vzorky a lépe pochopit jejich charakteristiky. Pořádání akcí spojených s vínem, jako jsou večery s vinaři, firemní festivaly vín, ochutnávky nových přírůstků atd.

Doprava & balení

Možnost zakoupit víno v luxusním nebo tematickém dárkovém balení vhodném pro různé příležitosti. Nabídka doručení vín přímo k vám domů nebo do firmy ve stanovený den a čas.

Online zdroje & komunita

Na přání našim klientům poskytujeme online materiály, recenze, informace o vinařstvích a vínech. Prostřednictvím sociálních sítí propojujeme milovníky vína do fóra a vedeme diskusi o víně a sdílíme zkušenosti.